Zakończenie sezonu drugiego!

20.12.2018

Zakończenie sezonu drugiego!

 

Drodzy kierowcy, nadszedł ten moment kiedy nasze kaski musimy odłożyć na bok. Sezon drugi ligi Republic of Simracers oficjalnie się zakończył. Jako organizatorzy chcemy Wam serdecznie podziękować za wspólnie spędzony czas i świetną zabawę. To Wy tworzycie tą ligę i bardzo się cieszymy, że dobrowolnie chcecie ją wspierać. Uprzedzając pytania, sezon 3 się odbędzie, jednakże po więcej informacji musicie jeszcze poczekać. Chcemy się upewnić że zbliżający się sezon będzie jeszcze lepszy i dostarczy Wam mnóstwa pozytywnych emocjiWróćmy jednak do zakończenia sezonu drugiego, niżej znajdziecie top3 w klasyfikacji generalnej:

1. Anici
2. Adi011
3. Hazzy

Top 3 klasyfikacji drużynowej:

1. RESPOL RACING
2. FULL BOOST RACING
3. SIMRACE.PL TEAM

Tak jak obiecaliśmy, dwa pierwsze miejsca w klasyfikacji generalnej otrzymają rękawiczki, które zasponsorował jeden z naszych kierowców - Stefano. Bardzo Ci dziękujemy za ten miły gest, nagrody zostaną wysłane do zwycięzców po świętach. ROS nieustannie się rozwija, ostatni wyścig ACC, czy nawet nasze własne serwery ze zwiększonym tickrate to tylko początek. Nie zatrzymujemy się w miejscu, a idziemy do przodu, mamy wciąż mnóstwo pomysłów związanych z ligą, o czym przekonacie się już niedługo. W tym miejscu chcielibyśmy wrócić do Was, każdy z Was dołożył się cegiełką w budowie tej społeczności, jesteśmy za to ogromnie wdzięczni i mamy nadzieję, że to, co dla was szykujemy, przypadnie wam do gustu.

Korzystając z okazji chcemy wam życzyć Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku. Mamy nadzieję, że 2019 będzie dla Was wszystkich jeszcze lepszy niż poprzedni. Do zobaczenia na torze!
Administracja

LATEST

Champion of S3. The interview with Jakub Charkot

Final round of S3 and prizes from Silver Hotel & Gokart Center

First GT3 race at Silverstone

Some important information about blue flags

CATEGORIES