Uwaga, ważne! Wielki i przełomowy dzień w ROS.

01.04.2019 12:07

 
Po miesiącach negocjacji i dostosowywania Republic of Simracers pod wymagania projektu w końcu udało się i możemy to oficjalnie potwierdzić. Mamy niewątpliwą przyjemność ogłosić, że Republic of Simracers znalazł się w top 5, ze stu zakwalifikowanych startupów do przełomowego projektu, który powstał w ZEA.
 
 
 

Szejk Chalifa ibn Al'alwal Min 'Ebril 356 w hierarchii rodziny Królewskiej. Wielki fan motor-sportu, znawca nowoczesnych technologii i simracer. W końcu ubiegłego roku powołał fundusz zajmujący się badaniami nad wirtualną rzeczywistością i symulacjami z wielu dziedzin życia i sportu
 
Nasze zadanie będzie koncentrowało się wokół gromadzenia danych z przejazdów zawodników, które w konsekwencji mają posłużyć do tworzenia sztucznej inteligencji, która w przyszłości ma odpowiadać za kierowanie pojazdami autonomicznymi. Będzie również badało między innymi zdolność do zdalnego kierowania pojazdami na torze i w ruchu ulicznym(!). Wizjonerskie podejście Funduszu, może na zawsze zmienić podejście do naszej pracy i e-sportu.
 
Już wkrótce na naszej stronie pojawi się aktualizacja polityki prywatności, przetwarzania i gromadzenia danych z pracy zawodników na torze.
 
Cieszymy się z tego przełomowego kroku i naszego wspólnego wyróżnienia. Prosimy o niezwłoczną akceptację i potwierdzenie udziału w projekcie.
 
Więcej informacji, soon... ;)
LATEST

First GT3 race at Silverstone

Some important information about blue flags

CATEGORIES