Sezon 3!

15.01.2019 21:12

Zapisy do trzeciego sezonu ROS ruszyły!


Po Porsche Cup, Lamborghini Super Trofeo przyszedł czas na największy sezon Republic of Simracers. Tym razem zawodnicy mają do wyboru jedno z aż ośmiu dostępnych aut popularnej klasy GT3 i zmierzą się na 8 torach. Pierwszy wyścig już za dwa tygodnie, a wziąwszy pod uwagę wybór dostępnych aut - da kierowcom możliwość zapoznania się z tymi autami w warunkach bojowych. Wspomniany R0 nie będzie co prawda liczony do klasyfikacji generalnej, ale i tak powinien zapewnić dostateczną dawkę wrażeń.

A potem jest już tylko lepiej - klasyki gonią klasyki - Silverstone, Spa, Zandvoort, Donington Park, Brands Hatch, Barcelona i Red Bull Ring.

Do tego jedne z najczęściej wybieranych aut GT we wszystkich lobby online - począwszy od małego i zwinnego BMW Z4 GT3 a na ogromnym Nissanie GT-R GT3 skończywszy - silnik z przodu albo z tyłu, wszystko jest do wyboru. Brakuje chyba tylko aut z napędem na przód jak i cabrio ;) Również co do stylu jazdy każdy znajdzie coś dla siebie. Generalnie zapraszamy do testowania wszystkich aut, bo każde ma w sobie 'to coś'.

Jak pewnie zauważyliście, tym razem pojawiło się wpisowe. Ale nie martwcie się, jest ono dobrowolne, a cały sezon za darmo. Jeśli jednak zdecydujesz się zapłacić, to odwdzięczymi Ci się ;)

Wprowadziliśmy także szereg usprawnień, jak również do gry wchodzi nowy system zastępujący Ptrackera i PLP - te aplikacje można spokojnie wyłączyć a wszystko będzie działać jak należy. Powinny zniknąć problemy z łączeniem się z Strackerem, sprawdzanie czy kropka jest czerwona czy zielona, czy wtyczka jest wpięta - teraz wystarczy wbić na serwer i jeździć. Długo nam to zajęło i nie była to łatwa rzecz żeby doprowadzić do stanu jaki jest teraz, ale widząc łatwość obsługi i plusy jakie z tego płyną dla naszych kierowców to uznaliśmy że jak najbardziej warto.

Tradycyjnie na koniec zapewnienie że nie stoimy w miejscu - mamy listę nowych funkcjonalności długą jak sumienie Kuby Rozpruwacza. Część zapewne wprowadzimy w trakcie S3, część poczeka na S4. Postaramy się o bardziej regularne funrejsy, żeby pościgać się razem częściej. Do zobaczenia na torze!

SEZON 3

LATEST

First GT3 race at Silverstone

Some important information about blue flags

CATEGORIES